ZAJĘCIA SIŁA - WYTRZYMAŁOŚĆ

BODY FIT - Zajęcia wzmacniające mięśnie całego ciała (ręce, brzuch, grzbiet, klatkę piersiową, pośladki, uda) przeplatane ćwiczeniami cardio. Doskonale rzeźbią sylwetkę, polepszają kondycję oraz spalają tkankę tłuszczową. To połączenie elementów ćwiczeń z TBC, BPU oraz STEP. Na zajęciach wykonywane są różnego typu ćwiczenia, dlatego w zależności od prowadzonego treninu wykorzystywane są stepy, hantle, piłki duże, piłki małe, sztangi i wiele więcej.

 

TABATA NA TRAMPOLINACH - Jak sama nazwa wskazuje zajęcia są prowadzone na trampolinach. Zajęcia są kombinacją ćwiczeń ogólno rozwojowych z elementami JUMPING FROG (system ćwiczeń na trampolinach) a to wszystko jest prowadzone w formie TABATY (przez 20s wykonuje się dane zadanie ruchowe z jak największą liczbą powtórzeń a następnie przez 10 s się odpoczywa).

 

SHOCK TRENING - Zajęcia wzmacniające z elementami cardio prowadzone w formie treningu obwodowego tak zwanych stacji. W czasie jednego obwodu ma się do pokonania klika - kikanaście stacji, na każdej z nich są wykonywane innego rodzaju ćwiczenia w czasie 45 sekund następnie ma się 15 sekund przerwy, w której przechodzi się do kolejnej stacji i wykonuje się znowu 45 sekund ćwiczeń i przechodzi się na kolejną stacje i tak aż do ukończenia całego jednego obwodu, po którym następuje dłuższa przerwa. Zajęcia te rozwijają siłę, wytrzymałość oraz kształtują sylwetkę.

 

SPALANIE + BRZUCH - Zajęcia te mają na celu przede wszystkim spalanie tkanki tłuszczowej, a także wzmacnianie mięśni pośladków i brzucha oraz usprawnianie układu ruchowego, oddechowego, krążenia i nerwowego. Ćwiczenia nie są trudne, do wykonania nie ma również skomplikowanych choreografii. Dlatego, każdy kto pierwszy raz pojawi się na zajęciach, bez problemu sobie poradzi.

 

TABATA - Zasada jest prosta - ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. W ciągu 20 sekund robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie zrobić. Ćwiczenie w ten sposób pozwala spalić więcej tłuszczu niż tradycyjne ćwiczenia aerobowe. Na zajęcia zapraszamy zarówno Panie jak i Panów. Celem tego treningu jest zwiększenie wydolności i wytrzymałości organizmu.

 

AKCEPTUJEMY

stopka

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:
07:00 - 22:30

sobota:
08:00 - 20:00

niedziela:
08:00 - 18:00

Zadzwoń:

stacjonarny:
32 7228288
32 7228280

komórka:
794 077 799