ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE

BODY FIT - Zajęcia wzmacniające mięśnie całego ciała (ręce, brzuch, grzbiet, klatkę piersiową, pośladki, uda) przeplatane ćwiczeniami cardio. Doskonale rzeźbią sylwetkę, polepszają kondycję oraz spalają tkankę tłuszczową. To połączenie elementów ćwiczeń z TBC, BPU oraz STEP. Na zajęciach wykonywane są różnego typu ćwiczenia, dlatego w zależności od prowadzonego treninu wykorzystywane są stepy, hantle, piłki duże, piłki małe, sztangi i wiele więcej.

 

PŁASKI BRZUCH - Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha i talii. Zajęcia składają się z dwóch części pierwszej około 30 minutowej aerobowej rozgrzewki oraz drugiej 30 minutowej części z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie brzucha. Dzięki systematycznym ćwiczeniom na brzuch uzyskasz szczupłą talię i pozbędziesz się również kłopotliwych boczków.

 

WZMACNIANIE NA TRAMPOLINACH - Połączenie ćwiczeń wzmacniających mięśnie całego ciała z typowymi ćwiczeniami na trampolinach (elementy Jumping Frog). Doskonałą formą aktywności fizycznej, która daje maksymalną efektywność. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny.

 

BRZUCH + POŚLADKI - Na zajęciach główna uwaga koncentruje się na ćwiczeniach na dwie grupy mięśniowe - jak sama nazwa wskazuje BRZUCH i POŚLADKI. Ćwiczenia są wykonywane w różnych formach fitness. Przeznaczone dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania.

 

TBC - Oznacza „total body conditioning”, czyli modelowanie i wzmacnianie całego ciała. Zajęcia wzmacniające i kształtujące wszystkie mięsnie ciała przeplatane ćwiczeniami cardio. Doskonale rzeźbią sylwetkę, polepszają kondycję oraz spalają tkankę tłuszczową. Regularne ćwiczenia TBC nie tylko pomogą uzyskać zgrabną sylwetkę, ale także poprawią kondycję i zdrowie.

 

 

AKCEPTUJEMY

stopka

 

PFR

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:
07:00 - 22:00

sobota:
09:00 - 19:00

niedziela:
09:00 - 17:00

Zadzwoń:

komórka:
796 111 695