ZAJĘCIA SIŁA - WYTRZYMAŁOŚĆ

SPALANIE - Zajęcia te mają na celu przede wszystkim spalanie tkanki tłuszczowej, a także wzmacnianie mięśni oraz usprawnianie układu ruchowego, oddechowego, krążenia i nerwowego. Ćwiczenia nie są trudne, do wykonania, ale zajęcia są prowadzone w szybkim tempie.

 

TABATA - Zasada jest prosta - ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. W ciągu 20 sekund robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie zrobić. Ćwiczenie w ten sposób pozwala spalić więcej tłuszczu niż tradycyjne ćwiczenia aerobowe. Na zajęcia zapraszamy zarówno Panie jak i Panów. Celem tego treningu jest zwiększenie wydolności i wytrzymałości organizmu.

 

TRENING OBWODOWY - Zajęcia, na których trenuje się wszystkie partie ciała, jednak różnią się od pozostałych zajęć sposobem ich powtarzania. Dane ćwiczenie wykonuje się w podanym przez trenera czasie a następnie przechodzi do następnego ćwiczenia. W zależności od grupy może w jednym obwodzie może być różna ilość ćwiczeń. Po wykonaniu całego obowu wykonuje się go ponownie od pierwszego ćwiczenia.

AKCEPTUJEMY

stopka

 

PFR

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:
07:00 - 22:00

sobota:
09:00 - 19:00

niedziela:
09:00 - 17:00

Zadzwoń:

komórka:
796 111 695