FIZJOTERAPIA DANUTA WIŚNIEWSKA

 

Nazywam się Danusia i jestem fizjoterapeutką. Oznacza to, że na codzień pracuje w gabinecie, gdzie pomagam swoim pacjentom wrócić do zdrowia i sprawności fizycznej. Pomagam im zwalczyć ich problemy, które utrudniają im funkcjonowanie w życiu codziennym. Pracuje z pacjentami z szerokim spektrum problemów: bóle układu ruchu, bolesne okresy, problemy trzewne, migreny, problemy z regeneracją jak również pomagam poprawić sprawność fizyczną i ruchową za pomocą specjalistycznego sprzętu pilates. Patrzę na pacjenta HOLISTYCZNIE.

 

W swojej pracy wykorzystuje wiele metod, dzięki którym jestem w stanie szybko pomóc swoim pacjentom. Kluczowym punktem jest dokładna diagnostyka połączona z wywiadem, w którym pytam o każdy aspekt życia pacjenta. Aktywność fizyczna, dieta, emocje, urazy, środowisko gdzie żyjemy, praca - to wszystko wpływa na zdrowie, czyli na Twój dobrostan!

 

Chce dzielić się z wami moja wiedzą na temat zdrowia, aktywności fizycznej oraz profilaktyki by lepiej funkcjonować i czuć się w swoim życiu codziennym. Może obserwując mnie lub odwiedzając w gabinecie znajdziemy sposób by Ci pomóc.

 

 

 

Danusia Gabinet

 

 

 Jeśli chcesz świadomie dbać o siebie i osiągnąć „lepszy poziom” to zostaw po sobie ślad.

Zostaw lajka lub komentarz, a może zaproś kogoś kto właśnie potrzebuje takiej pomocy:

 

fb oraz insta

 

 

Na wizyte możesz zapisać się tutaj: 
https://zarejestrowani.pl/w/FK_jZ8LaMwzQo8bEGUwTcg/

 

AKCEPTUJEMY

stopka

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:
07:00 - 22:30

sobota:
08:00 - 20:00

niedziela:
08:00 - 18:00

Zadzwoń:

stacjonarny:
32 7228288
32 7228280

komórka:
794 077 799