Fitness Sala 1


  poniedziałek
2020-10-19
wtorek
2020-10-20
środa
2020-10-21
czwartek
2020-10-22
piątek
2020-10-23
sobota
2020-10-24
niedziela
2020-10-25
08:00
BRZUCH+POŚLADKI GOSIA
PILATES DANUSIA
ATAK NA POŚLADKI GOSIA
08:30
TABATA+BRZUCH GOSIA
09:00
BODY FIT GOSIA
STRETCHING + MOBILITY-KUBA
BODY FIT GOSIA
ZDROWY KRĘGOSŁUP KUBA
BODY FIT GOSIA
10:00
BRZUCH+POŚLADKI GOSIA
17:00
BODY SHAPE GOSIA
TURBO SPALANIE-PATRYCJA
17:30
TBC GOSIA
BPU WERONIKA
BODY FIT GOSIA
18:00
TABATA NA TRAMPOLINACH GOSIA
TABATA GOSIA
18:30
SALSA+BACHATA WERONIKA
SHOCK TRENING GOSIA
19:00
PŁASKI BRZUCH MICHAŁ
ATAK NA POŚLADKI GOSIA
19:30
SPALANIE + BRZUCH GOSIA
20:00
STRETCHING MICHAŁ
ZDROWY KRĘGOSŁUP MICHAŁ
ZDROWY KRĘGOSŁUP MICHAŁ
20:30
BRZUCH+POŚLADKI GOSIA
21:00
POWER-STRETCHING MICHAŁ
LATINO DANCE DAMIAN
poniedziałek 19.10.2020
  • 09:00 - 10:00

    BODY FIT GOSIA

    GOSIA

  • 17:00 - 18:00

    BODY SHAPE GOSIA

    GOSIA

  • 18:00 - 19:00

    TABATA NA TRAMPOLINACH GOSIA

    GOSIA

  • 19:00 - 20:00

    PŁASKI BRZUCH MICHAŁ

    MICHAŁ

  • 20:00 - 21:00

    STRETCHING MICHAŁ

    MICHAŁ

  • 21:00 - 22:00

    POWER-STRETCHING MICHAŁ

    MICHAŁ

wtorek 20.10.2020
  • 08:00 - 09:00

    BRZUCH+POŚLADKI GOSIA

    GOSIA

  • 09:00 - 10:00

    STRETCHING + MOBILITY-KUBA

  • 17:30 - 18:30

    TBC GOSIA

    GOSIA

  • 20:00 - 21:00

    ZDROWY KRĘGOSŁUP MICHAŁ

    MICHAŁ

środa 21.10.2020
  • 08:00 - 09:00

    PILATES DANUSIA

    DANUSIA

  • 09:00 - 10:00

    BODY FIT GOSIA

    GOSIA

  • 17:30 - 18:30

    BPU WERONIKA

    WERONIKA

  • 18:30 - 19:30

    SALSA+BACHATA WERONIKA

    WERONIKA

  • 19:30 - 20:30

    SPALANIE + BRZUCH GOSIA

    GOSIA

  • 20:30 - 21:30

    BRZUCH+POŚLADKI GOSIA

    GOSIA

czwartek 22.10.2020
  • 08:00 - 09:00

    ATAK NA POŚLADKI GOSIA

    GOSIA

  • 09:00 - 10:00

    ZDROWY KRĘGOSŁUP KUBA

  • 17:30 - 18:30

    BODY FIT GOSIA

    GOSIA

  • 18:30 - 19:30

    SHOCK TRENING GOSIA

    GOSIA

  • 20:00 - 21:00

    ZDROWY KRĘGOSŁUP MICHAŁ

    MICHAŁ

  • 21:00 - 22:00

    LATINO DANCE DAMIAN

    DAMIAN

piątek 23.10.2020
  • 08:30 - 09:30

    TABATA+BRZUCH GOSIA

    GOSIA

  • 17:00 - 18:00

    TURBO SPALANIE-PATRYCJA

    PATRYCJA

  • 18:00 - 19:00

    TABATA GOSIA

    GOSIA

  • 19:00 - 20:00

    ATAK NA POŚLADKI GOSIA

    GOSIA

sobota 24.10.2020
  • 09:00 - 10:00

    BODY FIT GOSIA

    GOSIA

  • 10:00 - 11:00

    BRZUCH+POŚLADKI GOSIA

niedziela 25.10.2020


REZERWACJĘ NA ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE MOŻNA ODWOŁAĆ NAJPÓŹNIEJ DO GODZ. 14:00 W DNIU ZAJĘĆ, A REZERWACJĘ NA ZAJĘCIA PORANNE DO GODZ. 19:00 DNIA POPRZEDZAJĄCEGO ZAJĘCIA.
Niezgłoszenie nieobecności traktowane będzie jako wykorzystane i sprzedane (w przypadku karnetu limitowanego ilością wejść, wiąże się ze ściągnięciem wejścia, a karnetu OPEN zostanie skrócony termin ważności o jeden dzień)