MICHAŁ N.

SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY,  FITNESS

Magister wychowania fizycznego, trener personalny, specjalista w dziedzinie odżywiania i suplementacji w sporcie, instruktor aerobiku, instruktor piłki siatkowej i lekkoatletyki. 


"Odkąd pamiętam jestem uzależniony od uprawiania sportu i żadnego wysiłku się nie boję. Na chwilę obecną mam na koncie ukończony maraton i triathlon na dystansie Half Iron Man. Moja nowa pasja to CROSS TRENING, a celem zaliczenie dystansu IRON MAN!! "

WERONIKA K.

FITNESS

Instruktorka ZUMBY.

Instruktor odnowy biologicznej oraz rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness.Uczestniczka wielu warsztatów i maratonów zumby. Ponadto pasjonatka tańca oraz
członkini grupy tanecznej. W wolnych chwilach podwyższa kwalifikacje w zakresie masażu sportowego (włączając kinesiotaping) oraz klasycznego.  Brała udział w maratonach
biegowych jako masażysta zawodów. Swoją pozytywną energię przekaże każdemu uczestnikowi zajęć, a dzięki tanecznym choreografiom i żywiołowej muzyce ćwiczenia staną się wyłącznie przyjemnością.                          

DANUSIA W.

FITNESS

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunkach wychowanie fizyczne oraz turystyka i rekreacja. Od najmłodszych lat związana z pływaniem i ratownictwem WOPR. Sport jest dla niej nieodłącznym elementem każdego dnia.

Poza tym uwielbia jazdę na rowerze, bieganie w terenie i oczywiście wszystkie sporty wodne.

Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła na trzecim roku studiów. Fitness dla niej, to nie tylko praca zawodowa, ale również życiowa pasja. Ciągle rozwija się i udoskonala swój warsztat ruchowy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konwencjach.

 

Zawsze uśmiechnięta i entuzjastycznie nastawiona do zajęć, pomaga w odreagowaniu codziennych zmartwień i rutyny, gdyż uważa i wyznaje, że fitness jest czymś więcej, niż tylko chwilą spędzoną w klubie na żmudnych ćwiczeniach. Jest rozrywką, relaksem, dobrą zabawą i sposobem na lepsze i zdrowsze życie oraz niezawodnym sposobem na odreagowanie problemów dnia codziennego.

 

Ukończone szkolenia:

 • Trener II klasy pływania;
 • Instruktora Rekreacji Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki;
 • Instruktor Dyscypliny Sportu Pływanie;
 • Instruktor Rekreacji Fitness – Ćwiczenia Siłowe;
 • Sędzia II klasy Pływania;
 • Stażysta na Wodach szybko płynących i powodziowych;
 • Sternik motorowodny;
 • I stopień nurka – Open Water Diver PADI;
 • Patent żeglarza jachtowego;
 • Szkolenie Tabata - Euro Fitness Scholl;
 • Szkolenie Deep Work – Euro Fitness School;
 • Szkolenie Pilates Mat I - Open Mind;
 • Szkolenie Reha Pilates – Open Mind;
 • Szkolenie Functional Stretch – Open Mind

 

MARCIN H.

SIŁOWNIA, FITNESS, TRENER PERSONALNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie 
Fizyczne.

Sport towarzyszy mu już od najmłodszych lat i jest nieodłącznym elementem jego życia. Za młodu trzeba było go siłą ściągać z boiska do domu. Przygoda ze sportem zaczęła się od koszykówki, przez piłkę ręczna, a kończąc na wielkiej pasji, jaką jest ratownictwo wodne. Do tej pory już od dziewięciu lat spędza wakacje strzegąc życia na pięknych polskich plażach, co daje mu ogromną satysfakcję. Kolejną pasją, która strasznie go 
pochłonęła jest trening Kettlebell metodą Hardstyle - w tym momencie może dzielić się wiedzą i prowadzić treningi w aktualnej pracy. Udało mu się połączyć pasje razem z pracą zawodową. W tej pracy może motywować ludzi w dążeniu do wyznaczonych celów i wspierać uśmiechem, którego nigdy mu nie brakuje. Zawsze uśmiechnięty i entuzjastycznie nastawiony do ludzi. 

 

 ,, Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zdobyłem tam wiedzę i umiejętności z zakresu kultury fizycznej, dzięki którym jestem kompleksowo przygotowany do pracy z ludźmi.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym i wielowymiarowym podejściu do Twojego treningu, zdrowia i sprawności - trafiłeś dobrze. Pracuję przede wszystkim funkcjonalnie, ograniczam w treningu wykorzystanie maszyn izolujących ciało do minimum. Pracuję na sztangach, kettlach, drążku i prostych przyrządach. Jestem pewny efektywności swoich metod treningowych.

 W dzisiejszych czasach ludzie stali się słabi, wiotcy i przykurczeni. Dobrze dobranym treningiem siłowym oraz mobilizacją można to wszystko naprawić i wrócić do pełnej sprawności. Pokaże Ci w jaki sposób odwrócić wszystkie skutki siedzącego trybu życia !"

 

 KURSY I SZKOLENIA :

 

 Magister Wychowania Fizycznego - AWF Katowice

 Trener Personalny - Akademia Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu

 Hardstyle Kettlebell i Flexible Steel - Bytom (Rafał Kaczmarek i Andżelika Stefańska)

 Zaawansowane techniki Kettlebell - IRONIA Bielsko Biała ( Sebastian Gęsior i Zuzanna Sobczak)

 Barbell I - fundamenty - Wrocław (Sebastian Gęsior i Zuzanna Sobczak)

 Move Poland: Movement - Jastrzębie Zdrój (Mirosław Jurczak)

 Made To Move: Mobilność i Stabilność - Bytom (Marta Piorun i Grzegorz Kozłowski)

 Warsztaty z rolowania

 Instruktor pływania - PWSZ Racibórz

 Indoor Cycling Experience I.C.E Basic by Tomahawk – Katowice

 IFAA Kettlebell Workout – Łódź

 

 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE :

 

 Członek elitarnej grupy CKB TOP TEAM *****

 Trener zawodników zdobywających medale na Mistrzostwach Polski Kettlebell

 Wyszkolenie dwóch zawodników którzy dostali się do elitarnej grupy TOP TEAM

 II Miejsce NA Mistrzostwach Polski Kettlebell (Amator) W Białymstoku 2017 + zwycięzca konkurencji Long Cycle

 Udział w Mistrzostwach Polski Kettlebell 2018/2019 Professionall ''

 

AGATA D.

FITNESS

Kształciła się w szkole OPEN MIND w Krakowie.


Ukończyła szkolenia takie jak:
OM® Functional Stretch
OM® Aerobik Instruktor
OM® Body Instruktor
OM® Step & Shape Instruktor
OM® Warsztaty Instruktor Fitness
oraz
Autoterapia Mięśniowo-Powięziowa

 

Ponadto zdobywała wiedzę na temat ruchu, ucząc się w szkołach tańca, na licznych warsztatach tanecznych oraz uczestnicząc kilka lat z rzędu w jednych z najbardziej profesjonalnych obozów - Fair Play Dance Camp pod okiem tancerzy i choreografów z całego świata.

Kreatywna i pomysłowa, nie boi się próbować nowych rzeczy i stawiać kolejnych celów, choćby nie wiadomo jak zwariowane by nie były.
Uwielbia aktywność w terenie, zwłaszcza górskim, bieganie, jazdę na rowerze oraz pływanie. Od 2018 roku wielbicielka sportu wodnego jakim jest kitesurfing.

Dotąd prowadziła zajęcia: BPU, Tabata,TBC, Pilates, Joga, Stretching, Power Stretch, Mobility, Zdrowy kręgosłup.


Wraz z Agatą zapraszamy na jej zajęcia prozdrowotne Stretching&Mobility oraz zajęcia wzmacniające BestBody.

 

„Życie ma się jedno, więc należy je przeżyć tak, żeby było co wspominać! Nie lubię monotonii i rutyny,, zwłaszcza, że głowa pełna jest pomysłów do zrealizowania. Lepiej działać, niż siedzieć na kanapie i później żałować, że się czegoś nie zrobiło. Myślenie to jest moją motywacją, którą przekładam w każdą sferę życia, na treningi włącznie!”

KUBA S.

SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY,  FITNESS

Swoją karierę z treningiem siłowym zaczął 11 lat temu w wieku 12 lat, czyli poświęcił prawie połowę swojego życia na treningi. 
Jego największe osiągnięcia sportowe to: 2016- 2 miejsce na Mistrzostwach Polski GPC juniorów do lat 23 w martwym ciągu  2018- 3 miejsce na Mistrzostwach Polski IPF juniorów do lat 23 w trójboju siłowym  2019- 2 miejsce na Mistrzostwach Polski IPF juniorów do lat 23 w trójboju siłowym  2019- 2 miejsce na Pucharze Polski IPF juniorów do lat 23 w trójboju siłowym  2019- 2 miejsce na Mistrzostwach Polski GPC w martwym ciągu do lat 23 2019- 1 miejsce na Iron Deadlift League z wynikiem 315KG w martwym ciągu.

Największe wyniki na zawodach to przysiad 247,5KG, wyciskanie leżąc 167,5KG, martwy ciąg 315KG. Swoją wiedzę z zakresu treningu zdobywał między innymi od Sebastiana Kota i Jakuba Jaworskiego. Teraz kolejnym celem Kuby od ostatnich 3 miesięcy jest osiągnięcie czegoś więcej w CrossFit niż w trójboju siłowym.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi personalne oraz zajęcia z trójboju siłowego w poniedziałki o godzinie 20.00.

WIKTORIA S.

FITNESS

 

Dołączyła do naszego grona z Jastrzębia.

Należy ona również do grupy instruktorów fitness!
Zapewne jeszcze nie każdy miał okazje uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Wiki.
Po ukończeniu kursu i otrzymaniu stopnia instruktora sportu o specjalizacji fitness, przyszedł czas na dalsze kształcenie się w tym kierunku, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i maratonach fitness.
Swój czas wolny poza miejscem pracy, również uwielbia spędzać aktywnie, spacerując po górach, jeżdżąc na rolkach czy rowerze.
Wszystkich ciekawych zapraszamy na zajęcia BestBody odbywające się we wtorki o 9:00 oraz piątki o 17:00.

PATRYCJA W.

FITNESS

Od zawsze związana ze sportem oraz aktywnością fizyczną.
Przez wiele lat trenowała pływanie.
Swoją wiedzę zdobyła kształcąc się w szkole OPEN MIND w Krakowie, gdzie ukończyła szkolenia takie jak : OM® Body Instruktor  OM® Step & Shape Instruktor  OM® Warsztaty Instruktor Fitness.

Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Uwielbia mocne treningi wytrzymałościowe i wzmacniające. W wolnych chwilach podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz warsztatach.
"W pracy mam możliwość spotkania niesamowitych ludzi, spędzania czasu w sposób aktywny i w sympatycznej atmosferze, dzięki czemu mogę rozwijać swoją pasję."
Zapraszamy na zajęcia BestBody - WTORKI 9:00 i PIĄTKI 17:00

PAWEŁ D.

SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY

Absolwent kierunku  Wychowania Fizycznego, trener personalny, instruktor pływania, instruktor narciarstwa, instruktor gimnastyki korekcyjnej.

 

"Jako trener personalny skupiam się na pogłębianiu swojej wiedzy uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Osobiście uważam, że umiejętność wykorzystania tej wiedzy w połączeniu z systematyczną pracą, składają się na sukcesy odnoszone przez moich klientów. Podczas treningów wykorzystuję wiele rodzajów aktywności ruchowej, począwszy od treningu sylwetkowego, funkcjonalnego oraz wszelkich nowych form fitnessu. Głównym założeniem prowadzonych przeze mnie zajęć jest dbałość o zdrowie, którego wyznacznikiem jest nie tylko estetyczna sylwetka, ale także wysoka sprawność ogólna".

                                                                                                                                                                   

                                                                                     AKCEPTUJEMY: