MICHAŁ NOSIADEK

SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY,  FITNESS

Magister wychowania fizycznego, trener personalny, specjalista w dziedzinie odżywiania i suplementacji w sporcie, instruktor aerobiku, instruktor piłki siatkowej i lekkoatletyki. 


"Odkąd pamiętam jestem uzależniony od uprawiania sportu i żadnego wysiłku się nie boję. Na chwilę obecną mam na koncie ukończony maraton i triathlon na dystansie Half Iron Man. Moja nowa pasja to CROSS TRENING, a celem zaliczenie dystansu IRON MAN!! "

WERONIKA KURCZOK

FITNESS

Instruktorka ZUMBY.

Instruktor odnowy biologicznej oraz rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness.Uczestniczka wielu warsztatów i maratonów zumby. Ponadto pasjonatka tańca oraz
członkini grupy tanecznej. W wolnych chwilach podwyższa kwalifikacje w zakresie masażu sportowego (włączając kinesiotaping) oraz klasycznego.  Brała udział w maratonach
biegowych jako masażysta zawodów. Swoją pozytywną energię przekaże każdemu uczestnikowi zajęć, a dzięki tanecznym choreografiom i żywiołowej muzyce ćwiczenia staną się wyłącznie przyjemnością.                          

DANUSIA WIŚNIEWSKA

FITNESS

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunkach wychowanie fizyczne oraz turystyka i rekreacja. Od najmłodszych lat związana z pływaniem i ratownictwem WOPR. Sport jest dla niej nieodłącznym elementem każdego dnia.

Poza tym uwielbia jazdę na rowerze, bieganie w terenie i oczywiście wszystkie sporty wodne.

Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła na trzecim roku studiów. Fitness dla niej, to nie tylko praca zawodowa, ale również życiowa pasja. Ciągle rozwija się i udoskonala swój warsztat ruchowy, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konwencjach.

 

Zawsze uśmiechnięta i entuzjastycznie nastawiona do zajęć, pomaga w odreagowaniu codziennych zmartwień i rutyny, gdyż uważa i wyznaje, że fitness jest czymś więcej, niż tylko chwilą spędzoną w klubie na żmudnych ćwiczeniach. Jest rozrywką, relaksem, dobrą zabawą i sposobem na lepsze i zdrowsze życie oraz niezawodnym sposobem na odreagowanie problemów dnia codziennego.

 

Ukończone szkolenia:

 • Trener II klasy pływania;
 • Instruktora Rekreacji Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki;
 • Instruktor Dyscypliny Sportu Pływanie;
 • Instruktor Rekreacji Fitness – Ćwiczenia Siłowe;
 • Sędzia II klasy Pływania;
 • Stażysta na Wodach szybko płynących i powodziowych;
 • Sternik motorowodny;
 • I stopień nurka – Open Water Diver PADI;
 • Patent żeglarza jachtowego;
 • Szkolenie Tabata - Euro Fitness Scholl;
 • Szkolenie Deep Work – Euro Fitness School;
 • Szkolenie Pilates Mat I - Open Mind;
 • Szkolenie Reha Pilates – Open Mind;
 • Szkolenie Functional Stretch – Open Mind

 

MARCIN HALEMBA

SIŁOWNIA, FITNESS, TRENER PERSONALNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Wychowanie 
Fizyczne.


Sport towarzyszy mu już od najmłodszych lat i jest nieodłącznym elementem jego życia. Za młodu trzeba było go siłą ściągać z boiska do domu. Przygoda ze sportem zaczęła się od koszykówki, przez piłkę ręczna, a kończąc na wielkiej pasji, jaką jest ratownictwo wodne. Do tej pory już od dziewięciu lat spędza wakacje strzegąc życia na pięknych polskich plażach, co daje mu ogromną satysfakcję. Kolejną pasją, która strasznie go 
pochłonęła jest trening Kettlebell metodą Hardstyle - w tym momencie może dzielić się wiedzą i prowadzić treningi w aktualnej pracy. Udało mu się połączyć pasje razem z pracą zawodową. W tej pracy może motywować ludzi w dążeniu do wyznaczonych celów i wspierać uśmiechem, którego nigdy mu nie brakuje. Zawsze uśmiechnięty i entuzjastycznie nastawiony do ludzi. 

Ukończone szkolenia: 
Trener personalny – Akademia Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu 
Warsztaty Hardstyle Kettlebell i Flexible Steel ­ Bytom 
IFAA Kettlebell Workout – Łódź 
Indoor Cycling Experience I.C.E Basic by Tomahawk – Katowice 
Instruktor pływania

PAWEŁ DZIWOKI

SIŁOWNIA, TRENER PERSONALNY

Absolwent kierunku  Wychowania Fizycznego, trener personalny, instruktor pływania, instruktor narciarstwa, instruktor gimnastyki korekcyjnej.

 

"Jako trener personalny skupiam się na pogłębianiu swojej wiedzy uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Osobiście uważam, że umiejętność wykorzystania tej wiedzy w połączeniu z systematyczną pracą, składają się na sukcesy odnoszone przez moich klientów. Podczas treningów wykorzystuję wiele rodzajów aktywności ruchowej, począwszy od treningu sylwetkowego, funkcjonalnego oraz wszelkich nowych form fitnessu. Głównym założeniem prowadzonych przeze mnie zajęć jest dbałość o zdrowie, którego wyznacznikiem jest nie tylko estetyczna sylwetka, ale także wysoka sprawność ogólna".

                                                                                                                                                                   

                                                                            AKCEPTUJEMY: